Tani wypoczynek w przyczepie kempingowej lub w namiocie na łonie natury

Przyczepawww.wypoczynek.jestok.comNamiot


Jezioro Narie


Proponujemy państwu wypoczynek w dużej przyczepie campingowej lub na polu namiotowym nad jeziorem Narie na Warmii. Jezioro polodowcowe jest otoczone lasami i wieloma ostojami dzikiej zwierzyny. To niewątpliwie jedne z największych i najpiękniejszych w Polsce. Jego powierzchnia wynosi 1240 ha, w najgłębszym miejscu ma ponad 46 metrów. Posiada 19 wysp, których łączna powierzchnia to ponad 26 hektarów. Linia brzegowa długości 60 km jest urozmaicona niezliczoną liczną zatok i półwyspów, co sprawia, że jezioro te jest niezwykle malownicze. Jezioro Narie to prawdziwa gratka dla miłośników nurkowania. Dno urozmaicone jest głębokimi rynnami, podziemnymi strumieniami i licznymi pagórkami. Przy brzegach jest piaszczyste i muliste, a miejscami kamieniste. Nie można tu zapomnieć o bardzo czystej, a wręcz kryształowej wodzie. Od lat ma pierwszą klasę czystości. Przejrzystość sięga 6 metrów, dzięki czemu nurkowanie jest prawdziwą przyjemnością. Na jeziorze i wokół niego obowiązuje strefa ciszy. Łódki nie mogą więc używać silników spalinowych. To kolejny atut, dzięki któremu wypoczynek nad jeziorem Narie jest bezpieczny i przyjemny. Przyjeżdżając do nas na urlop warto zabrać ze sobą wędkę. Jezioro bogate jest w płocie, liny, leszcze, wzdręgi, szczupaki, okonie, sandacze, węgorze i sielawy. O czystości wody świadczą także spore populacje raków. Jezioro Narie jest prawdziwą perłą polskich jezior. Miłośnikom wypoczynku nad wodą oferujemy również wynajem łodzi wiosłowej 4-osobowej.

Galeria


Przyczepa


Nasza baza noclegowa, to 4-5 osobowa przyczepa campingowa długości 5 metrów. Znajdują się w niej dwie sypialnie, z czego jedna zamykana daje możliwość wieczorami położenia dzieci spać i spędzenia miło czasu przy ognisku lub grillu. Jest również: radio, lodówka, kuchenka, zlewozmywak oraz łazienka z bieżącą wodą, a także ogrzewanie na chłodniejsze dni. Dodatkowo na zewnątrz znajduje się osobna toaleta z umywalka i ciepłą wodą. Przyczepa posiada własną instalację akumulatorową ładowaną bateriami słonecznymi. Zapewnia ona oświetlenie wewnątrz i na zewnątrz campingu. Większość wyposażenia przystosowana jest do zasilania gazem. Przed przyczepą jest też możliwość rozbicia dużego tropiku, który zapewnia schronienie na zewnątrz w razie niepogody. W miarę potrzeb dostarczamy wodę pitną, jak również niezbędne naczynia dla 4 osób i co tydzień świeżą pościel. Nasza komfortowo wyposażona przyczepa gwarantuje komfort wypoczynku nieporównywalny z większością domków letniskowych.

Galegia


Pole namiotowe


Dysponujemy również polem namiotowym o powierzchni ponad 0.2 ha. Jest ono położone w sąsiedztwie gospodarstwa rolnego tuż nad wodą jeziora Narie. Na brzegu znajduje się piaszczyste kąpielisko i molo długości 25 metrów. Spokojny wypoczynek gwarantuje brak w sąsiedztwie dyskotek, lokali rozrywkowych i innych pól namiotowych. Ustronna okolica zapewnia możliwość nieograniczonego obcowania z naturą, a miłośnikom warmińsko-mazurskiej przyrody gwarantuje wspaniały wypoczynek. Na grzybiarzy czeka las pełen wielu gatunków grzybów. Duży, mieszany las zapewnia też doskonałe schronienie przed upalnymi promieniami słońca. Nasze gospodarstwo produkuje niezwykle poszukiwaną ekologiczną, żywność: pomidory, ogórki, świeże wiejskie jaja oraz miód z własnej pasieki. Można też nabyć świeże wiejskie mleko prosto od krowy.

Galeria


Jak dojechać


Oto mapka, która pomoże państwu do nas dojechać Mapka


Rezerwacja


 

Zainteresowanych wypoczynkiem w przyczepie
kampingowej prosimy o wcześniejszą rezezwację

Kontakt:

e-mail:
wypoczynek@jestok.com

Adres:
Bogdan Rogala
kol. Bogaczewo 59
14-300 Morąg

Telefon
0 (prefiks) 89 672-34-03
komórkowy 608-618-620

Gadu-Gadu

 


Wyślij pocztę do sq4cuc@jestok.com z pytaniami i uwagami dotyczącymi tej witryny sieci web.
Copyright C by M.R. 12 styczeń 2004 - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia modyfikacja: 3 czerwiec 2005

SQ4CUC